נדל"ן ומקרקעין​

תחום המקרקעין הוא תחום המומחיות והעיסוק המרכזי של המשרד. בין השירותים שנותן המשרד בתחום זה ניתן למנות את הבאים:

למשרד ניסיון עשיר בייצוג רוכשי דירות מקבלן בכל הארץ ובעיר מודיעין בפרט. השירות כולל ליווי צמוד בעריכת העסקה, החל מהשלב שלפני חתימת כתב הזמנה. רבים נוטים להתקשר עם עו"ד רק לאחר חתימת כתב ההזמנה, ובכך עלולים להפסיד עצות מועילות שיכולות לחסוך כסף ולשפר את מעמד הקונה בהמשך המו"מ. עו"ד המתמחה בתחום יודע להבחין לא רק במה שטעון שיפור בניסוח ההסכם, אלא גם במה שחסר בהסכם. לעיתים, פרטים אלו הם החשובים ביותר, מאחר והם נוגעים לביטחונות של הקונה וליכולת הסחירות של הנכס הנרכש בעתיד. חשוב לציין כי אף כיום, לאחר התיקונים שנעשו בחוק המכר בעקבות פרשת חפציבה, עדיין ישנם פרויקטים בבניה שאינם כפופים לתיקונים אלו, והם מתנהלים לפי הכללים הקודמים בהתאם להסכמי הליווי שחתמו אותן חברות קבלניות עם הבנקים המלווים כל פרויקט כזה. במקרים אלו חשובה המומחיות בתחום שבעתיים.​

ייצוג רוכשים מקבלן

גם בתחום זה מילת המפתח היא ניסיון ומקצועיות. בניגוד למחשבה הרווחת, מדובר במגוון רחב מאוד של סוגי עסקאות הנובע ממצב הזכויות של המוכר, מקום הרישום, נהלי ההעברה השונים, הסטטוס המיסוי של הלקוח וכן הלאה. המשרד מלווה את הלקוח מרגע שהחליט לקנות או למכור דירה, ומייעץ לגבי המיסוי הנלווה לעסקה, המימון, בדיקת הזכויות והנכס, תכנון מס בקשר עם עסקאות העבר ועסקאות המתוכננות בעתיד ורישום הזכויות בגמר התהליך.

ייצוג רוכשי או מוכרי דירות מיד שנייה

העברה ללא תמורה של זכויות במקרקעין, העברה אגב גירושין, עסקאות מתנה, מינוי בן ממשיך בנחלות ועוד.

העברת נכסים בתוך המשפחה 

עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, עסקאות פינוי בינוי,  רכישה ומכירה של מגרשים, רכישה ומכירה של בתים ומגרשים בהרחבות במושבים ובקיבוצים, עסקאות במגרשים ובבתים באיו"ש בניהול ההסתדרות הציונית העולמית – למשרדנו ניסיון גם בייעוץ ובליווי לקוחות בעסקאות מסוגים אלו, הדורשים התמקצעות פרטנית בהתאם לסוג העסקה ומאפייניה הייחודיים בתחום החוזים, בתחום הקניין ובתחום המיסוי.

עסקאות מיוחדות

בין לקוחותינו נמנים תושבי  חו"ל.

המשרד מעניק שירותים מלאים בשפה האנגלית ללקוחות אלו, וצבר ניסיון רב בביצוע עסקאות מקרקעין וניהול נכסים עבור לקוחות אלו. הכרת התחום מקרוב תורמת ליעילות שבביצוע עסקה בה מעורב תושב חו"ל.

ייצוג של לקוחות מחו"ל בקשר לנדל"ן בישראל

 תחום השכירות הפרטי כולל השכרה או שכירת נכסים כגון דירות, בתים, חנויות וכיו"ב בין אנשים פרטיים או בעלי עסקים קטנים. התחום המסחרי כולל השכרת שטחי מסחר ותעשייה, בד"כ בין תאגידים או במתחמי מסחר מוגדרים. בשכירות המסחרית כללי המשחק שונים, ונדרשת הכרת התחום לצורך מתן ייצוג איכותי.​

הסכמי שכירות פרטית ומסחרית
 
דותן לוי - משרד עו